Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Zakopower i Atom String Quartet w Krakowie

Zakopower i Atom String Quartet w Krakowie
ZAKOPOWER w Krakowie!!! Niezwykły koncert zespołu z Atom String Quartet, odbędzie się 4 grudnia 2016r.w Audytorium Maximum UJ o godz.18.00 - więcej szczegółów tutaj.
 
Sebastian Karpiel-Bułecka, oprócz stałego składu Zakopower, zaprosił do tego projektu znakomitych muzyków z Atom String Quartet oraz rozszerzył swój zespół o chórek góralek.
Na scenie odbywa się swoisty dialog góralskiej kapeli i klasycznego kwartetu – wzajemnie przenikanie dwóch muzycznych światów. 
Ciekawe zestawienie źródła – czyli kultury ludowej, z której czerpią oba zespoły, z efektem przetworzenia tego źródła w twórczości jazzowo klasycznego Atom String Quartet i twórczości folkowo-rockowego zespołu Zakopower.
Całości dopełniają mądre teksty, akustyczne brzmienie zespołu, charakterystyczny wokal i charyzmatyczne skrzypce Sebastiana, w których słychać zarówno ludowych wirtuozów, jak i jazzowych mistrzów tego instrumentu!
 
Bilety do nabycia w Empikach, w sieci Saturn, w Filmotechnice (Rynek Glowny 9) oraz na ticketpro.pl
Sebastian Karpiel-Bułecka o koncercie:
„Program koncertu bazuje na naszym repertuarze, ale w dużo większym zakresie opiera się on na folklorze skalnego Podhala na którym wyrośliśmy. Do tego naszego repertuaru ‘wpuszczamy’ kolegów Atomów, a oni z kolei dają nam zaistnieć w swoich utworach. Powstaje z tego coś nowego, co wzajemnie nas inspiruje i napędza.
Pojawiają się utwory zaaranżowane na dwa akustyczne kwartety, nasz góralski i jazzowy Atomów. Jednym słowem dzieje się, jest różnorodnie i ciekawie, są utwory jeszcze nie grane przez nas na koncertach i zupełnie nowe aranżacje tych już znanych, niektóre są dla fanów bardzo zaskakujące.
Gorąco zapraszamy!!! Tym bardziej, ze będzie to nasz jedyny koncert od blisko roku w Krakowie!”
 
Bilety do nabycia w Empikach, w sieci Saturn, w Filmotechnice (Rynek Glowny 9) oraz na ticketpro.pl
« powrót
Najbliższe Koncerty
Galeria

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dyskografia
Boso Koncertowo Na siedem Musi chal
AKTUALNOŚCI ll KONCERTY ll BIOGRAFIA ll GALERIA ll MULTIMEDIA ll ARTYKUŁY PRASOWE ll POLECAMY ll RIDER TECHNICZNY ll KONTAKT

Copyright © Kayax 2011