Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Prezentujemy klip do "Tak ma być"

Prezentujemy klip do

Mamy przyjemnośc zaprezentować nasz nowy klip do singla "Tak ma być".
Jest to dla nas klip wyjątkowy, bo udało nam się zaprosić do współpracy znakomitych aktorów - Adama Woronowicza i Dorotę Landowską i równie znakomitego reżysera Michała Brauma. Klip w odróżnieniu od naszych wcześniejszych obrazów jest w pełni fabularny.

Prócz wymienionej dwójki w klipie zagrali członkowie Zakopower: Sebastian Karpiel-Bułecka, Bartek Kudasik, Józef Chyc, Wojtek Topa, Łukasz Moskal, Piotr Rychlec, Dominik Trębski i Michał Trąbski. Prócz nich pojawili się managerowie Rafał Podlewski i Marek Gajewski oraz kierowca zespołu Andrzej Mazurek z żoną Moniką i córką Mają.

Zapraszamy do oglądania.

Premiera teledysku!

Premiera teledysku!

Już jutro będzie miała miejsce premiera teledysku do naszego singla "Tak ma być".
Do udziału w zdjęciach zaprosiliśmy znakomitych aktorów Adama Woronowicza i Dorotę Landowską.
Produkcją zajął się reżyser Michał Braum, operatorem był Karol Łakomiec. W klipie wystąpił rónież zespół Zakopower :)

Jutro efekty naszej wspólnej pracy!!!

Premiera Singla!

Premiera Singla!
Już w najbliższa sobotę (30.05) będzie miał premierę singiel promujący naszą nową płytę (wydamy ją jesienią 2015)!
Najpierw o 13.30 radiosłuchacze usłyszą "Tak ma być" w RMF FM, następnie telewidzowie podczas naszego jubileuszowego koncertu w ramach Polsat Superhit Festiwal w Sopocie (Polsat, 20:05)!!! 
Jeśli ktoś zechce mieć singla na własność to pod tym linkiem go znajdzie http://bit.ly/1GFSh0F

Boso na szczyt :)

Boso na szczyt :)
 
„Boso na szczyt. 10-lecie zespołu Zakopower” 
otworzy drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal.
 
Rockowe ciało i folkowa dusza to ich znak rozpoznawczy. 100 koncertów rocznie, tysiące wiernych fanów i liczne nagrody już od pierwszego roku istnienia. Niepowtarzalny głos wokalisty, górala z krwi i kości, Sebastiana Karpiela–Bułecki oraz intrygujące kompozycje Mateusza Pospieszalskiego. Tak w skrócie opisać można fenomen grupy Zakopower, z którą w sobotni wieczór będziemy świętować 10. urodziny! 
Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 wspólnie z zespołem Zakopower będziemy świętować jubileusz 10-lecia jego istnienia. – Gram z potrzeby serca, to mi daje radość – mówił w wywiadzie dla „Zwierciadła” Sebastian Karpiel – Bułecka. Tę radość i zaangażowanie widać w każdym wykonywanym przez grupę utworze. Wierny korzeniom, posiada cenną umiejętność łączenia ich ze współczesnymi muzycznymi nurtami i tradycyjnym, góralskim, folkowym brzmieniem. 
więcej »

Nowy wywiad

Nowy wywiad
Zapraszamy do Artykułów prasowych . Znajdziecie tam wywiad z Sebastianem, który ukazał się w Zwierciadle.

Gala 90-lecia Polskiego Radia

Gala 90-lecia Polskiego Radia
Przypadł nam w udziale niebywały zaszczyt. Zagramy w koncercie jubileuszowym Polskiego Radia! Polskie Radio ma już 90 lat!!! 21.04 w  Teatrze Wielkim Operze Narodowej, zaprezentujemy się w dwóch odsłonach. 
W pierwszej, klasycznej, ale mocno folkiem wspartej Sebastian Karpiel-Bułecka razem z prowadzonym przez siebie kwartetem góralskim zaśpiewa partie solowe w „Harnasiach” Szymanowskiego, w drugiej wraz z całym Zakopower zaprezentuje utwory z repertuaru zespołu najmocniej osadzone w kulturze skalnego Podhala. Całości dopełni Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia pod batutą Jacka Kaspszyka.
Transmisja z gali do odsłuchania w radiowej Dwójce od 19.00
Zapraszamy

SZYBKI NORWESKI 3PAK

SZYBKI NORWESKI 3PAK

Wybieramy się z koncertami do kraju fiordów, łososia, oraz ropy naftowej i gazu ziemnego. Posmakujemy i łososia i nacieszymy oczy fiordami, a nasz kierowca sprawdzi jak się jeździ na miejscowej ropie (zastanawiamy sie tylko jak przetestować gaz ziemny, kuchenki raczej nikt nie weźmie ) :).

10 kwietnia wystąpimy w Drammen w UNION SCENE LIVE, następnie przemieścimy sie do STAVANGER, gdzie 11 kwieetnia damy koncert w klubie FOLKEN, mini traskę śladem fiordów, łososia i złóż zakończymy w BERGEN w OLE BULL SCENE AS.

Gorąco zapraszamy wszystkich rodaków, zabierzcie swoich norweskich przyjaciół!!!

Najbliższe Koncerty
Galeria

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dyskografia
Boso Koncertowo Na siedem Musi chal
AKTUALNOŚCI ll KONCERTY ll BIOGRAFIA ll GALERIA ll MULTIMEDIA ll ARTYKUŁY PRASOWE ll POLECAMY ll RIDER TECHNICZNY ll KONTAKT

Copyright © Kayax 2011