Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Najbliższe koncerty!

Najbliższe koncerty!

Już w sobotę i niedzielę będziemy kontynuować BosoTour. Mamy nadzieję, że zobaczymy sie z Wami w Szamotułach (17.03 - Hala Wacław) i Gdańsku (18.03 Parlament). Szczegóły w "Koncertach".

Do zobaczenia

Witamy na nowej stronie

Witamy na nowej stronie

Zapraszamy do klikania i testowania. Strona dopiero startuje więc pewnie znajdą się tu i ówdzie niedociągnięcia, lub wręcz rzeczy o których zapomnieliśmy. Bardzo chętnie zapoznamy się z wszelkimi waszymi uwagami i sugestiami. Jeżeli tylko znajdziecie coś co waszym zdaniem należy poprawić, ulepszyć, zmienić dajcie proszę znać. Czekam na wasze uwagi pod adresem rafal@kayax.net. Mamy nadzieję, że na nowej stronie czuć się będziecie co najmniej tak dobrze jak na poprzedniej.

Fryderyki 2012

Fryderyki 2012

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Zakopower dostał aż 5 nominacji do Fryderyków 2012.

Oto kategorie:

  1. Piosenka roku;
  2. Grupa Roku;
  3. Wokalista Roku;
  4. Produkcja Muzyczna Roku;
  5. Album Roku Folk/Muzyka Świata

Laureatów nagród poznamy 26 kwietnia. Trzymać kciuki !!!
A już 1 marca zapraszamy na koncert do Stodoły, na którym będzie można zdobyć zupełnie nowe gadżety zespołowe.

Gala Noworoczna

Gala Noworoczna

13 i 14 stycznia Sebastian Karpiel Bułecka weźmie udział w koncertach Gali Noworocznej w katedrze Legnickiej g.18 (13.01) i w kościele Maksymiliana Marii Kolbego w Lubinie g.17 (14.01). Publiczność będzie miała okazję zobaczyć i usłyszeć znamienite postacie światowych oper: Aleksandrę Kurzak i Artura Rucińskiego oraz Hannę Śleszyńską. Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Evgeny’ego Volynskiego. Gale poprowadzi Piotr Gąsowski. Sebastian wystąpi ze w swoim repertuarze jak również zaśpiewa w dwóch duetach: z Aleksandrą Kurzak wykona fragment z opery Mozarta Don Giovanni, z Arturem Rucińskim "Hej Kolęda, Kolęda".

Bestseller Empiku

Bestseller Empiku

Z dumą informujemy, że zespół Zakopower i wytwórnia Kayax zostały uhonorowane nagrodą "Bestsellera Empiku" za najlepszy wynik sprzedaży wśród polskich płyt w muzyce popularnej w 2011 roku!!! Oczywiście mowa tu o "Boso".

Dziękujemy Wam bardzo, bo to Wy "głosowaliście" na nas kupując płytę!!!

Platynowa płyta

Platynowa płyta

Z dumą informujemy, ze wydawnictwo Zakopower "Boso" uzyskało status PLATYNOWEJ PŁYTY!!! Dziękujemy wszystkim tym, którzy kupili płytę i sprawili, że mimo iż zaczynaliśmy "boso",
to teraz mamy PLATYNĘ!!!

Podsumowanie roku 2011

Podsumowanie roku 2011

Nowy Rok zbliża się dużymi krokami, „Last Christmas” słychać nawet przy otwieraniu lodówki, więc pora, żeby podsumować ten mijający, najbardziej pracowity w naszej karierze rok 2011.
Żegnamy go 108 koncertami zagranymi dla, łącznie kilkusettysięcznej publiczności!!!

więcej »
Najbliższe Koncerty
Brak Koncertów
Galeria

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dyskografia
Boso Koncertowo Na siedem Musi chal
AKTUALNOŚCI ll KONCERTY ll BIOGRAFIA ll GALERIA ll MULTIMEDIA ll ARTYKUŁY PRASOWE ll POLECAMY ll RIDER TECHNICZNY ll KONTAKT

Copyright © Kayax 2011