Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Podsumowanie roku 2011

Podsumowanie roku 2011

Nowy Rok zbliża się dużymi krokami, „Last Christmas” słychać nawet przy otwieraniu lodówki, więc pora, żeby podsumować ten mijający, najbardziej pracowity w naszej karierze rok 2011.
Żegnamy go 108 koncertami zagranymi dla, łącznie kilkusettysięcznej publiczności!!!

Z tego aż 23 koncerty zagraliśmy w ramach biletowanej trasy Boso Tour, którą rozpoczęliśmy 2 października a skończyliśmy 10 grudnia. W sumie ponad 20.000 osób kupiło bilety na nasze koncerty!!! Niejednokrotnie rozchodziły się one w takim tempie, że „zmuszeni” byliśmy, sic! do grania dwóch koncertów w jednym miejscu, co oczywiście ogromnie nas cieszyło, ale było też nie lada wyzwaniem. Tak było w Chorzowie, Lublinie, Słupsku, Szczecinie i Wrocławiu.
Podwójne koncerty były dla nas potężnym wysiłkiem, na szczęście zawsze mogliśmy liczyć na naszych wspaniałych fanów, którzy dodawali nam energii i sprawiali często, że drugi koncert był jeszcze lepszy i bardziej energetyczny od pierwszego.
Żeby doszło do tak spektakularnych sukcesów, musieliśmy przejechać po polskich wybojach ponad 15.500 km, spędzić razem w busie KILKASET godzin, wypić morze izotoników ;), zerwać po kilkanaście kompletów strun, połamać kilka kompletów pałek.
A to jeszcze nie wszystko! Podczas Boso Tour zagraliśmy dodatkowe koncerty w: Barcelonie, w niesamowitej katedrze Sagrada Familia, w Mińsku Białoruskim i dwa razy w Operze Narodowej – projekt Głosy Gór, w towarzystwie wybitnych osobowości muzyki klasycznej (m.in. Jerzy Maksymiuk, Janusz Olejniczak). A już dzień po skończonej trasie, rozpoczęliśmy w Opolu koncertować kolędowo!
Wszystko to w potwornym tempie, ale z zegarmistrzowską precyzją dzięki wspaniałym muzykom, profesjonalnej ekipie technicznej i świetnie przygotowanej logistyce.
Płyta „Boso” dała nam powód do dumy i satysfakcji, dzięki Wam rozeszła się w nakładize przekraczającym 60 tys. egzemplarzy, osiągając tym samym status PODWÓJNEJ PLATYNY!!!

Mamy nadzieję, ze rok 2012 również będzie obfitował w koncerty i spotkania z fanami. Zaczynamy już 6 stycznia!
Zapraszamy!!!

« powrót
Najbliższe Koncerty
Galeria

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dyskografia
Boso Koncertowo Na siedem Musi chal
AKTUALNOŚCI ll KONCERTY ll BIOGRAFIA ll GALERIA ll MULTIMEDIA ll ARTYKUŁY PRASOWE ll POLECAMY ll RIDER TECHNICZNY ll KONTAKT

Copyright © Kayax 2011